MEBLE KUCHENNE

Kuchnie to nasza specjalność, projektujemy je i wykonujemy od ponad 15 lat. Ponadto realizujemy różnego rodzaju zabudowy garderób i przedpokoi, szafy, meble do łazienek oraz inne niestandardowe zamówienia.

W swojej ofercie posiadamy pełną gamę frontów meblowych, zaczynając od płyty laminowanej, poprzez płytę mdf foliowaną i lakierowaną matową oraz na wysoki połysk, forniry naturalne, drewno, fronty w ramach aluminiowych, fronty szklane i ze stali nierdzewnej.

Oferujemy swoim klientom meble z materiałów najwyższej jakości – współpracujemy jedynie z najlepszymi i sprawdzonymi producentami.
Do mebli stosujemy akcesoria najlepszych światowych firm, okucia firmyBLUM są standardem w naszych szafkach.
Długoletnia praktyka i doskonała znajomość branży pozwalają na zastosowanie optymalnych rozwiązań oraz dobór wszystkich dodatków w zależności od potrzeb klienta oraz kwoty jaką chce przeznaczyć na zakup mebli do swojej kuchni.
Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że organizacja poszczególnych etapów realizacji mebli jest naszym atutem. Zaczynając od wstępnego projektu i wyceny, a kończąc na montażu mebli u klienta, nasza firma przez cały czas służy radą i pomocą zarówno w odniesieniu do przygotowania pomieszczenia, jak również doboru wszystkich materiałów, akcesoriów oraz sprzętu AGD.

Back to top of page